Dámské zimní bundy, ze kterých si určitě vybereš

damska zimni bunda

Zima už klepe na dveře a ty stále nemáš zimní bundu? Hledáš něco pořádně teplého a funkčního, ale zároveň s pěkným střihem, který ti sedne? Nezoufej, dámská zimní bunda podle tvých představ opravdu existuje. Jdi se o tom přesvědčit do outdoorového obchodu Wilderoben a ze široké nabídky kvalitních zimních bund Patagonia si určitě vybereš.

Dlouhá dámská péřovka

Pokud venku vládne pořádný mráz, potřebuješ pořádně teplou bundu po kolena. Vyzkoušej si péřovou parku s vodoodpudivou úpravou. S její stylovým střihem se neztratíš ani v zamrzlých uličkách města, propracované šití a krátký boční rozparek zase nedovolí bundě, aby tě omezovala při aktivním pohybu v horách. Zateplená kapuce je odnímatelná a snadno připínatelná pomocí kvalitních druků.

Stylová parka inspirovaná oblečením pro dělníky

Možná to zní jako montérková bunda, ale opak je pravdou. Tato zimní bunda má šmrnc. Jednodušší varianta péřové parky podšitá příjemným huňatým fleecem je vhodná do chladných zimních dnů, když běháš po setkáních a pak chceš ještě stihnout rande na nejvyšším kopci nad městem. No a co by to byl za zimní večer bez venčení psa v zasněženém parku? Vše v teple a s dobrým vkusem.

patagonia bunda

Prečítajte si tiež: Topo Designs – z Rocky Mountains do celého světa


Sofistikovaná funkční bunda

Jak se říká, vypadej dobře, i když je venku vánice. Se zimní bundou Jackson Glacier nezmrzneš ani v nuceném bivaku, ani nepromokneš, když bude padat mokrý sníh. Toto je dámská péřová bunda s dokonalou ochranou proti dešti, sněhu a větru. Ideální výzbroj pro aktivní ženy. Kdo hledá vynikající hřejivost bez omezení voděodolnosti, ve Wilderoben ji jistě najde.

Lehká zimní bunda pro aktivní ženy

V Patagonii vědí, že ideální péřová bunda pro jakékoliv aktivity v horách musí být kompresní, lehká a nesmí přitom ztrácet na své výhřevnosti. Down Sweater Hoody je přizpůsobena ženskému tělu. Díky jemně přiléhavému střihu ji v pohodě použiješ jako zateplenou vrstvu pod gore-texovou vrchní vrstvu. Down Sweater Hoody nesmí chybět mezi tvou zimní výbavou v batohu. Vůbec se nemusíš bát, že by ti v něm zabrala mnoho místa.

zimni bunda

Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like