Topo Designs – z Rocky Mountains do celého světa

batoh topo design

Once Upon a Time (ve Skalnatých horách), jednoho dne se zrodila nezávislá outdoorová značka. Dva přátelé jí dali název Topo Designs – Topo podle topografické mapy, která se dostala i do loga a sloganu. Začali skromně, ale značka se relativně rychle stala oblíbenou mezi lidmi stejné krevní skupiny – outdoorovými a kreativními nadšenci, kteří umí ocenit funkcionalitu, poctivé řemeslné provedení, trvanlivé materiály a nadčasový design.

Dnes už je topo Designs globální značka a na jejich batohy, tašky a oblečení narazíš kdekoli na světě

Batohy Topo Designs spolehlivě identifikuješ podle designu, který kombinuje bloky výrazných barev s kontrastními prvky, a podle jednoduchého kompaktního tvaru, kde není nic navíc. Reprezentativním základním modelem je například takový Y-Pack: jednoduchý batoh na den, do školy, do práce, na menší túru, víkendový výlet. Vecpeš do něj i laptop, pokud se chystáš pracovat. Je vyroben z nylonu s tloušťkou 1000D – to nezničí ani tvoje vnoučata. Dost oblíbená zábava majitelů tohoto batohu je vyzdobit si ho odznaky a nášivkami, k čemuž jeho simplexní vizuál přímo podněcuje.

topo design

Mohlo by vás zajímat: Hydro Flask now and forever!


Pro cestovatele je zde například Topo Designs Travel Bag, další evergreen značky. Možná máš rád kolečkové kufry, ale i ten nejmenší kufřík může být dost neskladný a může ti znepříjemnit život, pokud ho máš vláčet za sebou celý den. A nutno dodat, že mít volné ruce je nenahraditelné v momentě, kdy je třeba najednou manipulovat se zavazadly, telefonem, cestovními doklady a snackem do letadla. Výhodou je, že Travel Bag váží ani ne polovinu z toho, co kufr. Precizní vnitřní organizace ti usnadní balení jako nikdy – je tam tolik kapes, že určitě nic neztratíš.

topo design batoh
Subalpine Pack se nejlépe cítí na túře

To byla jen taková ochutnávečka. Od Topo Designs máme ještě tunu dalších vymakaných věcí: TRANSFORMERY task-batohy, turistické i městské batohy, pracovní organizéry i lezecké kapsy na mádžo. Někdy příště si představíme i oblečení, abyste neřekli. Zatím si prohlédněte nabídku zde: https://wilderoben.com/cs/brands/topo-designs-8


Zdroj: wilderoben.com

You Might Also Like