Vibrační motory najdete v mnoha denně používaných zařízeních

elektromotory

Vibrační motory se v současnosti používají v mnoha zařízeních, se kterými přicházíme do kontaktu na denní bázi. Cílem některých z těchto aplikací je upozornit uživatele na některé událost nebo důležitou skutečnost. Takové upozornění se v praxi ukázaly jako praktické prvky s vysokou spolehlivostí, jednoduchým ovládáním a diskrétním způsobem komunikace s operátorem. Jedním z nejlepších příkladů běžného uplatnění vibračních motorů, jsou mobilní telefony. Díky zabudovanému vibračnímu motoru může mobilní zařízení vibrovat při přijímání zpráv, telefonních hovorů, evidovaných poznámek a připomínek.

Vibrační motory s různými parametry

Vibrační motory zabudované v mobilních telefonech měly velký úspěch a od té doby se používají také v mnoha dalších podobných zařízeních s různými funkcemi a velikostmi. V nabídce máme vibrační motory s různými mechanickými a elektrickými parametry, které zahrnují údaje jako statický moment, odstředivá síla, hmotnost, příkon nebo proud. Při jednotlivých motorů je také důležité zohlednit, v jaké teplotě okolního prostředí se budou používat. Mechanické konstrukce jsou obecně navrženy tak, aby vydržely velké namáhání nebo zatížení a při některých druzích lze nastavovat i odstředivou sílu, a to zejména díky specifickému odstupňování na desce závaží.

vibrační motor
Vibrační motor

Přečtěte si také: Jednofázové elektromotory i pro vaš provoz


Proč vibrační motory od Kelheim?

Elektrickým pohonem se věnujeme již více než 8 let a v naší nabídce vždy naleznete produkty pocházející přímo od výrobců nabízených zařízení, přičemž mnozí z nich patří mezi špičky na současném trhu. Náš zájem o elektrické pohony se však nekončí na hranicích Slovenska, a sledujeme i nové zahraniční trendy a reagujeme na novinky, které by mohly zaujmout i Slovenské zákazníky. Díky bohatým zkušenostem s množstvím různých realizací vám umíme poskytnout odborné a profesionální poradenství a společně tak vybereme řešení, které přesně odpovídá vašim požadavkům.

U nás nakupujete bezpečně a zakoupené zboží můžete v případě potřeby do 14 dnů vrátit. Pokud však využijte náš poradenský servis, eliminujete tím riziko nákup zařízení, které není vhodné na vámi požadované účely. Během naší historie jsme vybavili více než 5 000 zákazníků a jsme rádi, že tímto způsobem můžeme i my přispět k vašim podnikatelským úspěchům.

Je nám ctí spolupracovat s vámi a těšíme se na další společné setkání!


Zdroj: kelheim.cz

Summary
Vibrační motory najdete v mnoha denně používaných zařízeních
Article Name
Vibrační motory najdete v mnoha denně používaných zařízeních
Description
Vibrační motory zabudované v mobilních telefonech měly velký úspěch
Author
Publisher Name
e-knihovnicka.cz
Publisher Logo

You Might Also Like